Łodzie wędkarskie

Bezpłatne wyłącznie dla członków Koła Lublin Miasto

Powiadom znajomego:

Koło Lublin Miasto posiada 16 łodzi wędkarskich,
które są udostępniane WYŁACZNIE członkom naszego koła zgodnie z regulaminem.
Członkowie koła mogą z nich korzystać zupełnie BEZPŁATNIE na kilku wyznaczonych zbiornikach, od świtu do zmierzchu (nie ma możliwości wypożyczenia łodzi na noc).
Nie obowiązują zapisy i rezerwacje, decyduje zasada "kto pierwszy ten lepszy".

Największa ilość łodzi znajduje się corocznie nad zbiornikiem Krzczeń i można z nich skorzystać odwiedzając Stanicę wędkarską PZW, którą od wielu już lat prowadzi właśnie nasze koło. Stanica działa zazwyczaj już od początku maja, przez cały okres wakacyjny, niekiedy nawet do pierwszych przymrozków. W ostatnich kilku latach swoją działalność zamykaliśmy dopiero późną jesienią.

Sam teren stanicy jest dzierżawiony przez ZO PZW Lublin i jest on dostępny dla wszystkich członków PZW (nie tylko członków naszego koła). Można tu zaparkować samochód, zwodować swoją łódź.

Ponadto, aby powiększyć możliwość wypoczynku z wędką nad wodą poza zbiornikiem Krzczeń corocznie po kilka naszych łodzi znajduje się również nad innymi zbiornikami np. zb. Dratów, j. Firlej, j. Czarne Sosnowickie.
Członkowie naszego koła podobnie jak na zb. Krzczeń mogą z nich korzystać zupełnie BEZPŁATNIE - wystarczy dokonać corocznych opłat wędkarskich w naszym kole, do czego gorąco zachęcamy.

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące konkretnych dat otwarcia i miejsc stacjonowania naszych łodzi znajdziecie zawsze w bieżących "Aktualnościach" na naszej stronie i Facebooku.

Życzymy zatem wielu wędkarskich wrażeń i samych pięknych chwil spędzonych nad wodą.