IX Zawody RODZINNE - Komunikat nr 2 zgłoszenia

Serdecznie zapraszamy na IX Zawody Rodzinne, które odbędą się w dniu 8 września 2024r. (niedziela).

Zbiórka zawodników o godzinie 7.00 na łowisku w Babiance nieopodal Ostrowa Lubelskiego.

Zawody drużynowe dwu osobowe metodą jednej wędki spławik -( każdy z zawodników drużyny ) jedna osoba w drużynie musi być pełnoletnia oraz posiadać aktualne opłaty w kole Lublin Miasto na 2024r.

Przykładowy skład drużyny:.

• tata + dziecko lub mama + dziecko,

• dziadek + wnuk lub babcia + wnuk,

• mąż + żona,

• dziadek + babcia,

• dopuszczalne jest również formowanie drużyny wśród dalszych członków rodziny np. dorosły członek koła + bratanica czy siostrzeniec do lat 16, uczestnik + osoba towarzysząca pełnoletnia niewędkująca itp.

Zawodnicy startujący w zawodach w dniu 08.09.2024 są zobowiązani do dokonania deklaracji uczestnictwa w terminie do 5 września 2024 r.- czwartek do godz. 18.00 wiąże się to ze sprawami organizacyjnymi,

( preferowana forma kontaktu SMS). tel. 607 280 983 przy zapisach prosimy o podanie imienia i nazwiska juniora oraz zawodnika / opiekuna dziecka z dopiskiem „Zawody rodzinne”.

Uwaga: mile widziane są również osoby "towarzyszące", które nie wędkują, a dopingują i biorą udział we wspólnym piknikowaniu. Nie wymagane jest posiadanie zezwolenia wędkarskiego przez osoby towarzyszące.

Opłata startowa 20 zł od zawodnika lub osoby towarzyszącej przeznaczona będzie na posiłek po zawodach - dzieci do lat 16 zwolnione są z tej wpłaty.

Wpisowe od drużyny dwuosobowej pobierane w dniu zawodów wynosi 50przeznaczone na organizację. (Junior wchodzący w skład drużyny zwolniony z opłaty)

Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata na konto Koła Lublin Miasto do dnia 05.09.2024r.

Kwoty 20 złotych od zawodnika lub osoby towarzyszącej.

Tytuł wpłaty: imię i nazwisko Zawody Rodzinne

Numer konta do wpłaty: 44 1600 1462 1027 1259 4000 0013