Łodzie na j. Firlej już gotowe

Serdecznie zapraszamy Członków Koła PZW Lublin Miasto do bezpłatnego korzystania z dwóch łodzi, które znajdują się na j. Firlej.

Łodzie będą dostępne od 12 maja do końca października 2024.

Miejsce cumowania - pomost przy Ośrodeku Szkolno -Wypoczynkowym Wodnik 2
w Firleju ul. Wczasowa 2

Prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem korzystania z łodzi.

korzystania ze środków pływających Koła PZW Lublin Miasto na jeziorze Firlej.

1. Łodzie do korzystania przez członków Koła PZW Lublin Miasto oraz Grupy SSR dostępne są od dnia ukazania się regulaminu na stronie Koła w maju 2024r. do końca października 2024r.
2. Łodzie dostępne dla zainteresowanych po wcześniejszym uzgodnieniu z wiceprezesem ds. sportu kol. Kwieciński Paweł tel. 501 80 22 74 forma kontaktu SMS lub telefonicznie w godz. 16:00 -18:00 dzień powszedni.
3. Obowiązuje kolejność udostępnienia łodzi.
4. Członek Koła PZW Lublin Miasto korzystający z łodzi na jeziorze Firlej zobowiązany jest do podania imienia i nazwiska, numeru karty wędkarskiej oraz zezwolenia.
5. Łodzie dostępne dla zainteresowanych o numerach 6 i 7, wyposażone w wiosła i ciężarki bez linki, zakotwiczone do pomostu Ośrodek Szkolno-Wypoczynkowy Wodnik 2 w Firleju ul. Wczasowa 2 udostępnionego do cumowania łodzi Koła PZW Lublin Miasto przez właściciela (grzecznościowo) Wiesław Śliwka.
6. Korzystający z terenu Ośrodka Szkolno-Wypoczynkowy Wodnik 2 w Firleju ul. Wczasowa 2 zobowiązani są do uiszczenia opłaty parkingowej wg stawek obowiązujących na Ośrodku.
7. Łodzie zakotwiczone do pomostu Ośrodek Szkolno-Wypoczynkowy Wodnik 2 w Firleju ul. Wczasowa 2 udostępniane dla członków Koła PZW Lublin Miasto oraz Grupy SSR oraz klucz z linkami, przydziela członek Zarządu Koła PZW Lublin Miasto kol. Kwieciński Paweł lub osoba upoważniona przez Zarządu Koła.
8. Klucze od łodzi zostają zwracane po zakończeniu wędkowania w ciągu jednego dnia lub przekazane osobie wskazanej przez członka Zarządu Koła PZW Lublin Miasto.
9. Łodzie udostępnione zainteresowanym zostają odcumowane i ponownie zacumowane w należytym stanie we właściwym miejscu. Każdy użytkownik zobowiązany jest do należytego dbania o wspólny majątek, czystość i sprawność techniczną powierzonych łodzi.

Zarząd Koła PZW Lublin Miasto

Pliki do pobrania