Podlodowe Mistrzostwa Koła Lublin Miasto - komunikat

• 28 stycznia 2024 08:00

• 3 minuty czytania

• Koło PZW Lublin Miasto

Zapraszamy członków Koła Lublin Miasto na Podlodowe Mistrzostwa Koła.

Organizatorem powyższych zawodów jest Zarząd Koła Lublin Miasto

Zawody odbędą się w niedzielę 28 stycznia 2024 na jeziorze Firlej. Zbiórka na parkingu w Firleju ul. Wczasowa 1 Ośrodek Wodnik 1 (wjazd w pierwszą bramę z wjazdu z drogi głównej) o godz 8:00.

Zapisy do środy 24 stycznia:
  • SMS tel. 607 280 983 imię i nazwisko z dopiskiem "DWMKP 28.01.2024r"
  • Wpłata Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata na konto Koła Lublin Miasto do dnia 24.01.2024r kwoty 30 złotych.
Tytuł wpłaty: imię i nazwisko DWMKP 28.08.2024r.
Numer konta do wpłaty: 44 1600 1462 1027 1259 4000 0013

Zawody rozegrane zostaną zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego (ZOSW) część 10 – „Regulamin zawodów w wędkarstwie podlodowym” część 1

Harmonogram zawodów:
Tura I
8.00 - zbiórka zawodników na parkingu Wodnik 1 w Firleju
8.05 - 8.30 – potwierdzenie uczestnictwa w zawodach, losowanie, odprawa,
8.45 - wejście na sektor A, zajęcie stanowisk
8.50 - wiercenie, rozpoczęcie wędkowania
10.50 - zakończenie wędkowania
Tura II
11.10 - wejście na sektor B, zajęcie stanowisk
11.15 - wiercenie, rozpoczęcie wędkowania
13.15 - zakończenie wędkowania
13.15 – 13.45 praca Komisji Sędziowskiej, wspólne biesiadowanie
13.30 - wspólne biesiadowanie
14.15 - ogłoszenie wyników
14.30 - zakończenie zawodów

Dodatkowe informacje :
Każdy zawodnik musi posiadać pojemnik z wodą zapewniający bezpieczne przetrzymywanie ryb w stanie żywym o objętości minimum 10 litrów.
Otwory w lodzie wolno wykonywać wyłącznie świdrem ręcznym o maksymalnej średnicy do 20 cm.
Świder na stanowisku musi znajdować się w pozycji pionowej nożem w dół (wkręcony w lód).
Zawodnik łowi jedną wędką trzymaną w ręku, wyposażoną tylko w jedną mormyszkę.
Organizator zawodów zapewnia każdemu zawodnikowi po dwie chorągiewki z numerem zawodnika (lub inne znaczniki) do oznaczania otworu w lodzie (otworem nazywamy odwiert na wylot w lodzie).
Każdy zawodnik musi być wyposażony w zabezpieczenia antypoślizgowe.
Zabrania się używania przynęt sztucznych, brokatu, kulek proteinowych, styropianów, pelletu i innych wabików, ikry, żywych lub martwych ryb
Każdy z zawodników jest zobowiązany do uczestnictwa w zawodach do końca zgodnie z harmonogramem pod rygorem dyskwalifikacji.

Obsada sędziowska :
1. Sędzia Główny - Kwieciński Paweł
2. Zastępca Sędziego Głównego – Łukasz Knap

Ochrona danych osobowych:
Zarząd Koła Lublin Miasto informuje, że zgłoszenie zawodników na zawody jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zamieszczenie ich imion i nazwisk na listach startowych oraz zdjęć publikowanych przez nas na okręgowej stronie internetowej, stronie koła www.lublinmiasto.pzw.pl oraz FB koła, jest oświadczeniem o zapoznaniu się z klauzulami, dotyczącymi ochrony i przetwarzania danych osobowych obowiązujących w Okręgu PZW w Lublinie.

Uwaga:
O wszelkich zmianach w zawodach decyduje organizator.
W przypadku wystąpienia złych warunków atmosferycznych lub niskiej frekwencji zastrzegamy możliwość odwołania zawodów, (wpłata zostanie zwrócona) oraz wytypowania zawodnika do reprezentacji Koła na M.O. Lublin o czym powiadomimy w odrębnym komunikacie.